Děti školní družiny vystoupily v Uherském Hradišti

vytvořeno: 10.6.2019, před 1 měsícem v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Den s modrým majákem, akce, kterou již více než 10 let pořádá Policie České republiky zaplnila 7.6.2019  Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti. Návštěvníci viděli práci Integrovaného záchranného systému, ukázku historických policejních vozů, policii na koních a vyprošťování zraněného z auta. Děti 3. oddělení školní družiny Základní školy Na Výsluní v Uherském Brodě měly tu velkou čest a byly pozvány, aby předvedly své tematicky zaměřené vystoupení s dopravní tématikou " Jezdíme jak svišti na dopravním hřišti". Takto se zúročila jejich celoroční práce ve školní družině, protože jako "Dopraváci" udělaly kus práce a jsou na to právem pyšní.

Mgr. Dana Janů