Den naruby aneb děti učí děti

vytvořeno: 26.6.2018, před 4 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Učební proces prvostupňových dětí byl na naší škole ukončen akcí Den naruby. Jednalo se o poslední z plánovaných aktivit žákovského parlamentu. Šlo o to, že v pátek 22. 6. 2018 si někteří deváťáci zkusili roli učitelů a šli vzdělávat své mladší spolužáky na první stupeň. Bylo krásné sledovat, jak úžasně se své role zhostili a jak si práci užívali nejen oni, ale i jejich malí žáčci. Někteří z nich by vážně mohli přemýšlet o učitelském povolání a rozšířit tak naše kantorské řady. Jmenovitě musím poděkovat žákům 9. A: Zdeňce Herákové, Míši Kadlčkové a VájiPrýglové, Kubovi Michálkovi a Kryštofovi Bačíkovi a žákům 9. B: Markétě Andrýskové a Janě Mošťkové, Vítkovi Beníčkovi, Vaškovi Hrubošovi, Honzovi Javorovi, Martinovi Pijáčkovi, Teovi Prchlíkovi a Pavlovi Řihákovi. Poděkování patří také všem paním učitelkám prvního stupně, které celou akci podpořily.

Mgr. Jana Němečková