Děkujeme za Vaši materiální pomoc pro školáky v Nikaragui

vytvořeno: 18.5.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Žákům naší školy, jejich rodičům, zaměstnancům školy, městu Uherský Brod, papírnictví Ditipo a jednotlivcům ze širší veřejnosti velmi děkujeme za zaslané školní potřeby, hry a hračky, které obdrží asi tisícovka školáků v Nikaragui.

Zásilka bude po ukončení sbírky na jiných školách v České republice přepravena koncem června pracovníky humanitární organizace The Oneness-Heart-Tears and Smiles (více viz www.humanitarnisluzba.cz) do městečka San Jacinto, které leží v jedné z nejchudších oblastí Střední Ameriky.

Rádi se s Vámi později na stránkách naší školy podělíme o fotografie, které budou pořízeny při předávání zásilky dětem  a které nám byly přislíbeny.

Přejeme školákům, aby jim naše zásilka udělala velkou radost. S prázdnou náručí, přesněji řečeno srdcem,  nezůstáváme však ani my. Uvědomili jsme si, že někdy je „víc dávat než brát“,  a pochopili jsme,  že abychom pomohli, nemusíme dělat velké věci, stačí jen ty malé s velkou láskou.

PS: nezapomeňte si prohlédnout prezentaci viz níže.

Mgr. Martina Šojdrová