Chráníme přírodu

vytvořeno: 2.5.2018, před 5 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O tom, že naše děti ze školní družiny Na Výsluní umí chránit přírodu, jsme se přesvědčili ve čtvrtek 19. 4 . 2018. Při příležitosti „Dne Země“proběhla na školní zahradě celodružinová soutěž „Chráníme přírodu“zaměřená na vztah k životnímu prostředí a chování k němu. Děti nás velmi mile překvapily svými znalostmi, které v nelehkém kvízu předvedly. Věděly, jak dlouho se v přírodě rozkládá sklo, plasty a dokonce i žvýkačka. Uměly také zařadit různý odpad do plastových nádob. Vyvrcholením soutěže byla výroba plakátů, které charakterizují přírodu čistou a znečištěnou. Soutěživé odpoledne se velmi vydařilo a děti i paní vychovatelky odcházely domů spokojené.

vychovatelky školní družiny