Burza SŠ Uherský Brod

vytvořeno: 5.11.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Žáci 9. ročníku se zúčastní v rámci školy a předmětu svět práce dne 12.11.2015 5.- 6.vyučov. hodinu Burzy SŠ v Uherském Brodě.

Tuto burzu mohou navštívit a informace o studijních či učebních oborech získat také rodiče ve stejný den až do 17.hodin -viz leták. Účast na burze středních škol přislíbily tyto školy: Střední průmyslová škola Uherský Brod, Střední odborné učiliště Uherský Brod, Gymnázium JAK Uherský Brod, Střední odborná škola Luhačovice, Gymnázium Jana Pivečky Slavičín, SOŠ Slavičín Střední škola průmyslová hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Střední škola Mesit Uherské Hradiště, Střední škola letecká Kunovice Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště, Štěpnická VOŠ potravinářská a SPŠ mlékárenská Kroměříž.

25.11.2015 - Burza SŠ Uherské Hradiště

Je další možností představit žákům učební a studijní obory, naše škola plánuje návštěvu této burzy, kde se očekává velká účast představitelů SŠ celého ZK.