Bruslení

vytvořeno: 30.11.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality V pátek 25. 11. 2016 se žáci prvních až sedmých tříd vydali na zimní stadion.

V 8:30 na led vstoupili s velkou chutí žáci prvních až třetích tříd. Děti si vyzkoušely základy bruslení, různé překážkové dráhy formou her a soutěží. Přestože to pro některé děti bylo první setkání s ledem, byly velmi nadšené, snaživé a zvládly celou lekci na výbornou. Maminka naší žačky Terezky paní Tarabusová se zhostila role trenérky na jedničku. A tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat za skvěle odvedenou lekci. Děkuji také všem rodičům, kteří přišli a pomohli nám obout dětem brusle, helmy a vypomáhali na ledě. Velké díky patří také panu Hasenoviči za odvoz věcí na zimní stadion a zpět. V 10:00 nás vystřídali žáci čtvrtých až sedmých tříd s panem učitelem Jančou a Láskou.

Mgr. Anna Hladilová