Brodský zpěváček

vytvořeno: 21.3.2017, před 2 roky v rubrice Aktuality Již 25 ročník Brodského zpěváčka se uskutečnil na Domě dětí a mládeže v Uherském Brodě ve středu 15. března 2017.

Nejlepší zpěváčci z deseti školních družin okrsku Uherský Brod, zazpívali tradiční  lidové písně, zahráli na nejrůznější hudební nástroje, ze kterých nejzajímavější byla hra na akordeon a také zazněli národopisné písně z našeho okolí. Za naši školu byla vybrána tři děvčata druhé třídy: Ema Kupcová, Jana Buráňová a Adriana Hoangová. Celé dopoledne jsme si všichni krásně užili a odnesli hezké zážitky, dobrou náladu a pěkné ceny. Ať nám je celý rok do zpěvu tak jako tuto středu.

Mgr. Dana Janů