Batůžky pro Mary’s Meals

vytvořeno: 20.12.2018, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Žákovský parlament se každým rokem snaží uskutečnit nějakou předvánoční charitativní akci. Letos jsme si vybrali batůžkový projekt pro dobrovolnou organizaci Mary‘sMeals. Cílem projektu je připravit školní batůžky s hygienickými a školními potřebami pro děti v zemích, kde je bída a hlad. Organizace Mary‘sMeals poskytne potřebným dětem jedno jídlo denně v místě jejich vzdělávání. Tímto způsobem se dětem dostane vzdělání, což může být východiskem z jejich chudoby. Ve spolupráci sžákovským parlamentem se na naší škole podařilo vybrat 30 batůžků a tímto chceme poděkovat všem dárcům za jejich dobrý skutek!

Mgr. Jana Němečková