Adaptační kurz

vytvořeno: 29.9.2017, před 8 měsíci v rubrice Aktuality Ve dnech 20. – 22. 9. 2017 se ve školícím středisku na Maršově a v jeho blízkém okolí neustále ozývalo pochvalné a obdivné „ó“.

To žáci 6. A  a 6. B ze ZŠ Na Výsluní vyrazili spolu s třídními učitelkami Mgr. Hanou Habáníkovou, Mgr. Martinou Šojdrovou, školní preventistkou Mgr. Janou Němečkovou, panem učitelem tělocviku Bc. Tomášem Smetanou a paní psycholožkou Mgr. Gabrielou Šustkovu na adaptační kurz.
A chválit a obdivovat bylo rozhodně za co. I přes nepříjemnou třídenní průtrž mračen se nám totiž podařilo přiblížit se prostřednictvím nejrozmanitějších venkovních a vnitřních aktivit, her a soutěží  smyslu adaptačních kurzů – prohloubit  vzájemné poznání, důvěru a kamarádství, nastartovat spolupráci, naučit se řešit konflikty při skupinové práci a zaujmout  pozitivní přístup ke škole. Na takto dobrém základě se nám všem jistě bude dobře stavit a ještě lépe dařit.

Mgr. Martina Šojdrová