Adaptační kurz

vytvořeno: 11.9.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Od pondělí 8. 9. 2014 do středy 10. 9. 2014 prožili naši šesťáci na adaptačním kurzu na Maršově

Ani letos nechyběl pro naše šesťáčky adaptační kurz, který si pro nás připravila společnost Madio. Tento třídenní program, jenž se odehrál na Maršově, měl napomoci k pozitivnímu nastartování nově se formujícího třídního kolektivu. Žáci si během několika dní vyzkoušeli spoustu zajímavých aktivit zaměřených na týmovou spolupráci, komunikaci a empatii. Děti program velmi zaujal, což se odrazilo i na jejich chuti zapojovat se s elánem a nadšením do všech činností. Z tohoto kurzu si určitě každý z nich odvezl plno nových společných zážitků, které přispějí, doufejme, k utvoření správné „party“.

Mgr. Monika Machalová