3. MÍSTO V OKRSKOVÉM KOLE DOPRAVNÍ SOUTĚŽE ŠKOLNÍCH DRUŽIN

vytvořeno: 29.4.2019, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

25.04. 2019 se na krásném dopravním hřišti Na Výsluní sešlo opět mnoho dětí a vychovatelek školních družin. Bylo pro ně pořádáno okrskové kolo dopravní soutěže, kterého se už několik let úspěšně ujala školní družina Na Výsluní. Zahájení se zúčastnili strážníci Městské policie, kteří také dohlíželi na zdárný průběh soutěže a paní ředitelka PaedDr. Dagmar Bistrá. Ta se v úvodním slovu mimo jiné zmínila o tom, že chránit si své zdraví je nejdůležitějším úkolem v životě člověka, a to zejména na silnicích. Proto byly pro děti připraveny testové otázky z pravidel silničního provozu a jízda dovednosti.

Naši školu reprezentovalo smíšené družstvo děvčat 2. třídy - Emma Kotasová a Marie Kučerová a chlapců 3. třídy - Daniel Řešetka a Marek Švidrnoch.
Z 10 zúčastněných školních družin se na 1. místě umístnila školní družina Záhorovice, na 2. místě školní družina Vlčnov a na 3. místě školní družina Na Výsluní. Vítězům patří gratulace a všem zúčastněným dík za vzornou reprezentaci. Ceny věnoval pan Zdeněk Patík z Besipu.
                                                                                                                          Mgr. Dana Janů